Örümcek Stand Baskı Ölçüleri

Yazar: bilgi 21/09/2016 0 Yorumlar

Örümcek Standların yükseklik ölçüsü standart 230 cm'dir.

 
Oval Örümcek Stand Baskı Ölçüsü: Yükseklik 230 cm, genişlikleri ise panel sayısına göre değişmektedir. Orta panellerin her biri 70 cm'dir. Yan tarafta kalan paneller ise 67 cm'dir. Yan panellerin 15 cm'i arkaya doğru kıvrıldığı için görünmemektedir. Tasarım yapılırken göz önünde bulundurulmalıdır. Aşağıda 3x3 Oval Örümcek Stand Ölçüsü örnek olarak paylaşılmıştır.

 


 
Düz Örümcek Stand Baskı Ölçüsü: Yükseklik 230 cm, genişlikleri ise panel sayısına göre değişmektedir. Orta panellerin her biri 75 cm'dir. Yan tarafta kalan paneller ise 67 cm'dir. Yan panellerin 15 cm'i arkaya doğru kıvrıldığı için görünmemektedir. Tasarım yapılırken göz önünde bulundurulmalıdır. Aşağıda 3x3 Düz Örümcek Stand Ölçüsü örnek olarak paylaşılmıştır.
 

 


SNAPPER Markalı Örümcek Stand Baskı Ölçüleri
 
Snapper Oval Örümcek Stand Baskı Ölçüsü: Yükseklik 228 cm, genişlikleri ise panel sayısına göre değişmektedir. Orta panellerin her biri 68 cm'dir. Yan tarafta kalan paneller ise 65 cm'dir. Yan panellerin 15 cm'i arkaya doğru kıvrıldığı için görünmemektedir. Tasarım yapılırken göz önünde bulundurulmalıdır. Aşağıda 3x3 Panel Oval Örümcek Stand Ölçüsü örnek olarak paylaşılmıştır.
 

 

 

 
Snapper Düz Örümcek Stand Baskı Ölçüsü: Yükseklik 228 cm, genişlikleri ise panel sayısına göre değişmektedir. Orta panellerin her biri 74 cm'dir. Yan tarafta kalan paneller ise 65 cm'dir. Yan panellerin 15 cm'i arkaya doğru kıvrıldığı için görünmemektedir. Tasarım yapılırken göz önünde bulundurulmalıdır. Aşağıda 3x3 Panel Düz Örümcek Stand Ölçüsü örnek olarak paylaşılmıştır.