Roll Up (Roll Banner) Özellikleri

Yazar: bilgi 19/09/2016 0 Yorumlar Bannerlar Hakkında Faydalı Bilgiler,

 

Roll up’lar alüminyum kasadan mamul edilmiştir. Roll uplar (roll banner) yerli ve ithal olarak satılmaktadır. İthal Roll up’lar (roll banner) da kendi içlerinde farklı özelliklerine göre ayrım gösterirler. Roll uplar’ın (roll banner) tamamı alüminyum gövdeli, yan kapakları plastik, alt ayakları plastik olanları piyasada bulunmaktadır. Roll uplar’ın üst aparatları da farklıdır. Roll up’ın (roll banner) sıkıştırma üst aparatı , yapıştırma üst aparatı ve boru içine geçme üst aparatı olan modelleri vardır. Roll up (roll banner) çantasının içerisinde baskıyı tutan alüminyum çubuklar bulunmaktadır .


Roll uplar’ın (roll banner) en çok tercih edilen ve kullanılanı ise, tamamı alüminyumdan mamul olan üstten sıkıştırmalı Roll up’dır .


Oldukça hafif olan Roll up’lar her yere rahatlıkla taşınabilmesinden dolayı çok tercih edilmektedir. Roll up (roll banner) otomatik mekanizmasından dolayı, baskıyı kendiliğinden içerisine sarar. Roll uplar’ın üzerine vinly baskı veya kağıt baskı uygulaması yapılmaktadır.

 

Roll Up Banner Çeşitleri ve Fiyatları İçin Tıklayınız!